Merve Oflaz sezonu açtı! ‘Tuzlu su, kıvırcık saç ve güneş ışığı’

‘Survivor’ yarışmasında birinci olduktan sonra ün kazanan Merve Oflaz, iş insanı Allan Hakko ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İkili, ilişkilerini Uludağ tatillerinde ilan etmişti.

Aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftten 35 yaşındaki Oflaz, aileye de girmişti. İddialara göre; bir çocuk babası Hakko, sevgilisini ilk kez babasıyla tanıştırmıştı.

 

AYRILDILAR!

Ünlü çiftten kötü haber ise 2022’de gelmişti. İkili, iki yıllık birlikteliğin ardından yollarını ayırmaya karar vermişti.

Ayrılığın ardından Hakko sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu ile yeni bir aşka yelken açarken, Oflaz da San Francisco’da yaşayan iş insanı Onur ile aşk yaşamaya başlamıştı.

SEZONU AÇTI

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Merve Oflaz, son olarak 720 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti.

Yaz sezonunu açan oyuncu, peş peşe paylaştığı bikinili karelerine; “Tuzlu su, kıvırcık saç ve güneş ışığı” mesajını yazdı.

Oyuncunun kısa sürede binlerce beğeni alan gönderisine; “Müthiş fizik ve güzellik”, “Güneş bile senin yanında sönük kalır” ve “Maşallah, nazar değmesin” gibi yorumlar yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x